PRE ZÁUJEMCOV
skcsendehuplru

separator

Vyššie

VŠEOBECNÁ KATEGÓRIA DOKUMENTOV NA STIAHNUTIE

Ako sa stať naším klientom

K tomu, aby ste sa stali naším klientom, postačí, ak sa ozvete na kontakty zverejnené na tejto stránke. Spoločne prekonzultujeme podmienky spoločnej zmluvy vo vstupnom pohovore a môžete sa opýtať na všetko čo vás zaujíma. Radi vám všetko vysvetlíme a ukážeme.

 

VSTUPNÉ DOKUMENTY

 

  • VSTUPNÉ DOKUMENTYV prípade záujmu vyplníte a zašlete elektronicky alebo písomne formulár "Zaradenie do evidencie uchádzačov"

  • Pred vlastným ubytovaním v  zariadení pre seniorov potom klient s nami uzavrie základnú písomnú zmluvu o pobyte a poskytnutí opatrovateľskej služby.

  • V rámci prípravy základnej zmluvy klient predkladá vyplnený formulár Sociálne šetrenie a necháte si u svojho praktického lekára potvrdiť Vyjadrenie ošetrujúceho lekára.

  • Každý klient môže užívať zariadenie, vybavenie a služby seniorského domu v súlade s Prevádzkovým poriadkom, Vnútornom poriadkom a s uzatvorenými zmluvami o pobyte a službách.

  • Každému klientovi je plne k dispozícii personál zariadenia pre seniorov OÁZA, ktorý je klientovi vždy nápomocný a poskytne pomoc radou.

  • Každý klient má svoje práva, ale aj povinnosti, rovnako ako personál seniorského domu. Tieto práva a povinnosti definujú základné dokumenty zariadenia pre seniorov OÁZA, ktoré sú trvale k dispozícii na recepcii, ale sú ,dostupné aj v elektronickej forme na web-stránke


 

 
 

prenájom apartmánov banner

 

Kontaktný formulár

Polia označené (*) sú povinné.
Príloha správy (súbor)
Maximálna veľkosť prílohy je limitovaná na 12.1 MB
    created by: Marek Sarvas